Lidl Arena ir modernākā izklaides un futbola halle Baltijā, kas durvis vēra 2020. gada oktobrī.

Mēs organizējam futbola turnīrus gan bērniem, gan amatieriem, bērnu vasaras nometnes, bērnu ballītes un citus pasākumus.

Bērnu ballītes

Sportiskas, interesantas un aizraujošas bērnu ballītes Lidl Arena plašajās telpās! Jautri būs visiem – kā lieliem, tā maziem!

PLAYOFF ACADEMY

Lidl Arena arena telpās šobrīd iespējams aizvadīt fantastiskus treniņus bērniem. Piedāvājam gan futbola treniņus, gan arī aktīvus un jautrus sporta spēļu un rotaļu treniņus.

BĒRNU NOMETNES

Lidl Arena jau ir noorganizējusi vairāk nekā 20 bērnu nometnes. 2023. gada vasarā piedāvājam bērniem 9 fantastiskas nometnes – “Futbola”, “Piedzīvojumu”, kā arī “Sporta un izklaides”. Aktivitātes visas dienas garumā, jaunas draudzības un pozitīvi pavadīta vasaras nedēļa!

FUTBOLS AMATIERIEM

Futbola laukumu īre spēlei kopā ar draugiem. Mūsu piedāvātais mini-pitch formāts 4 pret 4 ir tik aizraujošs, ka pēc stundas jau būsi bez elpas.

Citi pakalpojumI

Lidl Arena telpās ir kafejnīca, kur atveldzēties un atgūt spēkus pēc futbola spēles. Tāpat mēs organizējam korporatīvos pasākumus, preses konferences, koncertus u.c.

Kas ir Mini-Pitch?

Futbola laukumi telpās ar teicamu mākslīgās zāles segumu, apkārt laukumam – borti un tīkls. Bumbu padevēji nebūs nepieciešami. Iesakām spēlēt 4 pret 4 – jau stundas laikā būsiet bez elpas. Katra laukuma izmērs būs 11×20 metru, bet vārtu izmērs – 2×3 metri.

Atvērti katru dienu

10 minūšu attālumā no pilsētas centra esam atvērti katru dienu no pirmdienas līdz svētdienai, ieskaitot svētku dienas! Sazinieties ar mums, lai rezervētu futbola laukumu vai laiku bērnu ballītei!

Atvērti katru dienu

10 minūšu attālumā no pilsētas centra esam atvērti katru dienu no pirmdienas līdz svētdienai, ieskaitot svētku dienas! Sazinieties ar mums, lai rezervētu futbola laukumu vai laiku bērnu ballītei!

Izcilas kvalitātes futbola laukumi

Mēs esam smagi strādājuši, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes mākslīgās zāles segumu. Mūsu mūsdienīgie iekštelpu futbola laukumi nodrošina drošu un piemērotu vidi, lai ikviens varētu spēlēt futbolu un izklaidēties. Nāciet ciemos un pārbaudiet laukumus paši!

ATBALSTĪTĀJI